close
تبلیغات در اینترنت
موبایل
loading...

پارس بـلاگـ|دانلود رایگان نرم افزار|دانلود بازی

موبایل

جت هیتر

 

سیستم های گرمایشی تولید شده در گروه صنعتی صبا هواساز در مدل های هیتر،  جت هیتر ،هیتر کابینتی،یونیت هیتر، هیتر موشکی ، کوره هوای گرم و بخاری صنعتی ساخته و به بازار عرضه می شوند

سایر محصولات صبا هواساز : رطوبت ساز , مه ساز , مه پاش , باکس فیلتر , هود موضعی

فن سانتریفیوژ , هیتر موشکی , کولر صنعتی , جت هیتر , هواکش مرغداری , هواکش سیرکوله , جت فن , کمپوست قارچ  کمپوست ملارد , خاک پوششی , کولر صنعتی , هواکش صنعتی , هواکش مرغداری , ایرواشر

 

 

 

 

نرم افزار کاربردی Quietalk برای نوکیا سری ۶۰ ورژن ۵

هنگامی که در یک جلسه مهم کاری هستید و یا در مکانی هستید که نمی توانید صحبت کنید می توانید از نرم افزار Quietalk استفاده کنید تا پیغام ضبط شده یا متن نوشته شده توسط شما را برای شخص تماس گیرنده پخش کند . در این نرم افزار حتی می توانید در هنگام تماس ، متنی را تایپ کنید تا شخص مورد نظر متن مورد نظر شما را به صورت پیغام صوتی بشنود . شما می توانید این نرم افزار کاربردی را از این سایت به صورت مستقیم و رایگان دانلود کنید .

نرم افزار نوکیا quietalk

 

dl بازی Modern Combat 2: Black   Pegasus برای نوکیا سری 60 ورژن 5

محمدرضا بازديد : 201 دوشنبه 7 شهريور 1390 زمان : 7:4 نظرات ()

قفل گذاری نرم افزار ها با نرم افزار MySecrets نوکیا سری ۶۰ ورژن ۵

با نرم افزار MySecrets شما قادرید تا بر روی نرم افزار های گوشی خود قفل امنیتی قرار دهید تا نرم افزار ها تنها پس از وارد شدن رمز صحیح در دسترس باشند . نرم افزار MySecrets از قوی ترین نرم افزار های قفل گذاری گوشی های نوکیا سری ۶۰ ورژن ۵ محسوب می شود . شما می توانید نسخه ی دوم این نرم افزار کاربردی را از این سایت به صورت مستقیم و رایگان دانلود کنید .

نرم افزار امنیتی mysecrets

 

محمدرضا بازديد : 257 دوشنبه 7 شهريور 1390 زمان : 7:3 نظرات ()

بازی هیجان انگیز Shark or Die برای نوکیا سری ۶۰ ورژن ۵

این بار بازی هیجان انگیز Shark or Die مخصوص گوشی های نوکیا سری ۶۰ ورژن ۵ برای دانلود شما عزیزان در این سایت آماده شده است . در این بازی شما باید کوسه ی خود را کنترل کنید و به سمت شناگران ، شکارچیان و کسانی که برای تفریح به ساحل آمده اند بفرستید و آن ها را شکار کنید . شکار شناگران حرفه ای به شما امتیاز بیشتری می دهد . این شناگران کنار کاراکترشان علامت ستاره وجود دارد که آن ها را از دیگران متمایز می کند .

گرافیک این بازی در حد معمولی بوده و کنترل کوسه به وسیله ی حرکت انگشت بر روی صفحه ی لمسی انجام می شود . شما می توانید این بازی هیجان انگیز را از این سایت به صورت مستقیم و رایگان دانلود کنید .

بازی shark or die C6

 

 

محمدرضا بازديد : 170 دوشنبه 7 شهريور 1390 زمان : 7:1 نظرات ()

بازی سرگرم کننده Playman Winter Games برای نوکیا سری ۶۰ ورژن ۵

این بار بازی سرگرم کننده Playman Winter Games مخصوص گوشی های نوکیا سری ۶۰ ورژن ۵ برای دانلود شما عزیزان در این سایت آماده شده است . در این بازی شما باید در مسابقات زمستانی در کوه های مرتفع شرکت کنید و در چهار نوع مسابقه ی برفی قهرمان شوید . مسابقات جهانی مانند اسکی سرعت و پرش با اسکی در این مسابقات برگذار می شود . گرافیک این بازی در حد معمولی بوده و یادگیری کنترل شخصیت بازی به سادگی انجام می شود . شما می توانید این بازی سرگرم کننده را از این سایت به صورت مستقیم و رایگان دانلود کنید .

بازی های زمستانی playman

 

dl بازی Modern Combat 2: Black   Pegasus برای نوکیا سری 60 ورژن 5

محمدرضا بازديد : 178 دوشنبه 7 شهريور 1390 زمان : 7:1 نظرات ()

تعداد صفحات : 5

کدهاي اختصاصي

بک لینک بک لینک